Technika

Blog

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Ocena gry biznesowej – dyskusja

Wielowątkowa zabawa menedżerska to często kluczowy element odpowiadającego na potrzeby kursantów wykładu przywódczego czy spotkania coachingowego. Nie dziwi więc, że trenerzy musza niejednokrotnie poświęcić ładnych kilka tygodni nad napisaniem unikalnej scenki edukacyjnej czy innego narzędzia. Często też próbują zastrzec prawa autorskie by w dalszej kolejności sprzedawać licencje innym osobom. Zarobki z dobrze opracowanego narzędzia potrafią czasami dochodzić do kilkuset tysięcy PLN w skali roku. Choć co prawda musimy uwzględnić to co wykażemy na formularzu PIT. Tak czy siak nikt nie pogardzi takimi kwotami. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, iż kilkuset wykładowców w naszym kraju kształtuje swoje przychody w głównej mierze ze sprzedawania gier.
W portalu Goldenline toczy się obecnie mała kłótnia w której specjaliści od szkoleń debatują w temacie potencjalnego aczkolwiek oczywiście nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Dyskusja ten trwaja w pokoju czata poświęconego opiniom o Training Partners
Poruszane kwestia wyzwoliły adrenalinę debatujących kadrowców. Co drugi ekspert ma mimo szczątkowej ilości faktów wyrobione kategoryczne wnioski. Padają argumenty przewodu w sądzie. Rekomendujemy przejrzeć się debacie.
A tak na boku – problem domniemanego plagiatowania gier szkoleniowych jest stary jak historia i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Konsultanci ealizujący kursy biznesowe, warsztaty handlowe czy symulacje biznesowe mają ciężki orzech do zgryzienia. Także prawodawstwo unijne nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do lektury wątka.

Categories: Biznes

Comments are closed.

pokemon online

Każdy z nas pamięta jak spędzał swobodny czas grając z ...