Technika

Blog

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

pokemon online

Każdy z nas pamięta jak spędzał swobodny czas grając z ...